סגירה
חזרה
סגירה
תביעות ביטוח סיעודי
072-372-5500
תביעות ביטוח סיעודי

עורך דין תומר לינר - מומחה בתביעות ביטוח סיעודי

מומחה לביטוח סיעודי

עורך דין תומר לינר הנו מומחה בתחום הביטוח הסיעודי, שמייצג תובעים ובני משפחותיהם בתביעות משפטיות מול קופות החולים הציבוריות וכן מול חברות הביטוח הפרטיות בישראל.

לאורך השנים ייצג עו"ד לינר בהצלחה מאות תובעים בתביעות ביטוח סיעודי מתוקשרות והצליח להשיג עבור לקוחותיו תוצאות מיטביות וסכומי כסף גבוהים, בהתאם לכיסוי שנקבע מראש בפוליסה.

תשלום פרמיה חודשית בהתאם לפוליסת הביטוח הסיעודי נועדה להגן על המבוטחים ביום שבו חלילה הם יהפכו לסיעודיים ויש לכך חשיבות אדירה.

שכן, הטיפול בחולים סיעודיים הוא טיפול מורכב, ממושך ומאוד יקר, שדורש משאבים רבים, הן ברמה החומרית והן ברמה הרגשית.

עם זאת, מסביר עוה"ד תומר לינר, הגדרת המקרה הביטוחי כפי שהיא קבועה בפוליסה, לא תמיד מעניינת את המבטחות ברגע האמת.

המציאות בשטח מלמדת שלא אחת קופות החולים והחברות הפרטיות מנסות להתנער מאחריות ודוחות את המבוטחים הסיעודיים על הסף וללא כל הסבר מניח את הדעת.

זאת אף על פי שברור לכולם שהמבוטח הפך לסיעודי וזקוק לכספי הביטוח כדי להמשיך לחיות בכבוד.

למרבה הצער, דחיות תביעות ביטוח הפכו לעניין שבשגרה וחשוב לדעת שאפשר ואף הכרחי לערער על דחיית התביעה בעזרת עורך דין מומחה לענייני ביטוח סיעודי.

נדגיש, כי עורך דין תומר לינר מייצג תובעים בלבד ולא קופות חולים ו/או חברות ביטוח סיעודי פרטיות, מה שאומר שכאשר בוחרים בעו"ד לינר, אין חשש של ניגוד אינטרסים.

רקע אישי ומקצועי על עו"ד תומר לינר

עוה"ד תומר לינר סיים לימודי LLB בהצטיינות, עבר מגוון השתלמויות בתחום הרפואה למשפטנים באוניברסיטת תל אביב וכן השתתף בהשתלמויות בדיני נזיקין וביטוח מטעם לשכת עורכי הדין.

עו"ד תומר לינר מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מלא בכל מקרה של פגיעה בזכויותיו של המבוטח הסיעודי.

כמו כן, עוה"ד לינר נכון לסייע לבני משפחותיהם של המבוטחים בכל סוגיה אחרת מול חברות הביטוח הסיעודי, שכאמור, מנסות להתנער מתשלום.

השילוב בין ניסיון מקצועי עשיר, היכרות מעמיקה עם דיני הביטוח הסיעודי, יחס חם ואישי והיותו של עוה"ד לינר אדם סבלני, אכפתי וקשוב, הם אלו שהופכים אותו לאחד המומחים המובילים בישראל בכל הקשור בתביעות ביטוח סיעודי.

עו"ד לינר דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח ויודע כיצד לנהל את התיק בצורה הטובה והמקצועית ביותר ותוך רגישות מקסימלית.

זאת על מנת להביא לסיום מהיר ויעיל של התביעה, בין אם מדובר בערעור מול חברת הביטוח עצמה ובין אם מדובר בתביעה בבית המשפט, תמיד תוך הקפדה על האינטרסים של המבוטח.

היה ונתקלת בבעיה מול חברת הביטוח, שמסרבת לשלם מסיבה כלשהי, אנחנו מזמינים אותך לפנות לשיחה אישית עם עורך הדין לינר ולקבל ייעוץ משפטי מעורך הדין ללא כל התחייבות.

רוצה לקבל ייעוץ משפטי אישי מעו"ד תומר לינר ללא עלות ו/או התחייבות? פנה/י אלינו!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
מומחה לביטוח סיעודי
עו"ד תומר לינר
עורך דין תומר לינר, הנו מומחה בתחום הביטוח הסיעודי, שמייצג תובעים ובני משפחותיהם בתביעות משפטיות מול קופות החולים הציבוריות וכן מול חברות הביטוח הפרטיות בישראל, במטרה לגרום למבטחת לשלם את הכיסוי המגיע למבוטח.