סגירה
חזרה
סגירה
תביעות ביטוח סיעודי
050-808-6504
תביעות ביטוח סיעודי

עורך דין עופר סולר - מומחה בתביעות ביטוח סיעודי

מומחה לביטוח סיעודי

עורך דין עופר סולר הנו מומחה בתחום הביטוח הסיעודי, ומשרדו מייצג מעל 1000 תובעים ובני משפחותיהם בתביעות משפטיות מול קופות החולים הציבוריות וכן מול חברות הביטוח הפרטיות בישראל.

לאורך השנים ייצג עו"ד סולר בהצלחה מאות תובעים בתביעות ביטוח סיעודי מתוקשרות והצליח להשיג עבור לקוחותיו תוצאות מיטביות וסכומי כסף גבוהים, בהתאם לכיסוי שנקבע מראש בפוליסה.

תשלום פרמיה חודשית בהתאם לפוליסת הביטוח הסיעודי נועדה להגן על המבוטחים ביום שבו חלילה הם יהפכו לסיעודיים ויש לכך חשיבות אדירה.

שכן, הטיפול בחולים סיעודיים הוא טיפול מורכב, ממושך ומאוד יקר, שדורש משאבים רבים, הן ברמה החומרית והן ברמה הרגשית.

עם זאת, מסביר עוה"ד עופר סולר, הגדרת המקרה הביטוחי כפי שהיא קבועה בפוליסה, לא תמיד מעניינת את המבטחות ברגע האמת.

המציאות בשטח מלמדת שלא אחת קופות החולים והחברות הפרטיות מנסות להתנער מאחריות ודוחות את המבוטחים הסיעודיים על הסף וללא כל הסבר מניח את הדעת.

זאת אף על פי שברור לכולם שהמבוטח הפך לסיעודי וזקוק לכספי הביטוח כדי להמשיך לחיות בכבוד.

למרבה הצער, דחיות תביעות ביטוח הפכו לעניין שבשגרה וחשוב לדעת שאפשר ואף הכרחי לערער על דחיית התביעה בעזרת עורך דין מומחה לענייני ביטוח סיעודי.

נדגיש, כי עורך דין סולר מייצג תובעים בלבד ולא קופות חולים ו/או חברות ביטוח סיעודי פרטיות, מה שאומר שכאשר בוחרים במשרדו של עורך הדין סולר, אין חשש של ניגוד אינטרסים.

רקע אישי ומקצועי על עורך הדין

עורך הדין עופר סולר עוסק בייצוג תובעים בתביעות רשלנות רפואית וביטוח סיעודי כבר למעלה מ-20 שנה, כאשר המשרד שבבעלותו נחשב למוביל בישראל בתחומי עיסוקו.

עו"ד עורפ סולר מבטיח ללקוחותיו ייעוץ משפטי מלא בכל מקרה של פגיעה בזכויותיו של המבוטח הסיעודי, ילד.ה או אדם מבוגר.

כמו כן, עוה"ד סולר נכון לסייע לבני משפחותיהם של המבוטחים בכל סוגיה אחרת מול חברות הביטוח הסיעודי, שכאמור, מנסות להתנער מתשלום.

השילוב בין ניסיון מקצועי עשיר, היכרות מעמיקה עם דיני הביטוח הסיעודי, יחס חם ואישי והיותו של עוה"ד סולר אדם סבלני, אכפתי וקשוב, הם אלו שהופכים אותו לאחד המומחים המובילים בישראל בכל הקשור בתביעות ביטוח סיעודי.

עורך הדין עופר סולר דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוח ויודע כיצד לנהל את התיק בצורה הטובה והמקצועית ביותר ותוך רגישות מקסימלית.

זאת על מנת להביא לסיום מהיר ויעיל של התביעה, בין אם מדובר בערעור מול חברת הביטוח עצמה ובין אם מדובר בתביעה בבית המשפט, תמיד תוך הקפדה על האינטרסים של המבוטח.

היה ונתקלת בבעיה מול חברת הביטוח, שמסרבת לשלם מסיבה כלשהי, אנחנו מזמינים אותך לפנות לשיחה אישית עם עורך הדין סולר ולקבל ייעוץ משפטי מעורך הדין ללא כל התחייבות.

פנה/י אלינו!

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (2) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
מומחה לביטוח סיעודי
עו"ד עופר סולר
עורך דין עופר סולר הנו מומחה בתחום הביטוח הסיעודי, שמייצג תובעים ובני משפחותיהם בתביעות משפטיות מול קופות החולים הציבוריות וכן מול חברות הביטוח הפרטיות בישראל, במטרה לגרום למבטחת לשלם את הכיסוי המגיע למבוטח.