סגירה
חזרה
סגירה
הכל על ביטוח סיעודי
050-808-6504
הכל על ביטוח סיעודי

למה חשוב לפנות לעורך דין מומחה בביטוח סיעודי?

מומחה לביטוח סיעודי

כאשר חברת הביטוח מחליטה לדחות תביעה שמוגשת אליה לפי פוליסת ביטוח סיעודי, חשוב ומומלץ להיעזר בעורך דין שבקי ומומחה בתשלום הביטוח בכלל ובתחום הביטוח הסיעודי בפרט.

עורך דין שבקי בתחום הביטוח הסיעודי ידע כיצד לבדוק היטב את תנאי פוליסת הביטוח הסיעודי של המבוטח ואת סיבות דחיית התביעה האפשריות של חברת הביטוח ולערער בפניה על נימוקים אלו וזאת על מנת לנסות לשנות את החלטתה בעניין זה, מחוץ לכתלי בית המשפט.

לחילופין ובמידה והמו"מ עם חברת הביטוח לא יצלח, עורך דין שמומחה בביטוח הסיעודי ידע גם כיצד להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח בפני בית המשפט ולבסס אותה היטב מבחינה חוקית ועובדתית.

בכך הוא יוכל להגדיל באופן משמעותי את סיכויי קבלתה על ידי בית המשפט.

כיצד יש לבחור עורך דין לצורך הגשת תביעת ביטוח סיעודי?

תחום הביטוח הסיעודי הינו תחום משפטי שמצריך מומחיות ספציפית בפני עצמה וזאת מעבר לידע הכללי שנדרש בדיני הביטוח והנזיקין. 

כלומר, לא כל עורך דין שעוסק בדיני ביטוח ונזיקין הינו בהכרח גם מנוסה ובקי בתביעות לגבי פוליסות ביטוח סיעודי ועל כן חשוב לוודא ולברר עמו מראש עד כמה הוא התנסה בפועל בטיפול וייצוג בתחום זה.

בין היתר, יש לברר עמו:

  • עד כמה הוא מנוסה בניהול מו"מ מול חברות הביטוח בכל הקשור לפוליסות ביטוח סיעודי באופן ספציפי?
  • עד כמה הוא מנוסה בהגשת תביעות בבית המשפט כנגד חברות ביטוח בגין פוליסות ספציפיות אלו?
  • מהם אחוזי ההצלחה שלו במסגרת התביעות הללו?

מדוע כדאי לפנות לעורך דין שמומחה בביטוח סיעודי?

כדאי לפנות לעורך דין שמומחה בביטוח סיעודי על מנת להגדיל את סיכויי קבלת תביעת הביטוח, הן בשלב הגשת התביעה בפני חברת הביטוח והן לצורך הגשת תביעה כנגד חברת הביטוח בפני בית המשפט, במידת הצורך.

בהתאם להוראות המפקח על הביטוח, במקרה של דחיית תביעה שמוגשת בפניהן, חברות הביטוח מחוייבות לפרט בפני המבוטח את נימוקי הדחייה שלהן ובמלואם.

לפיכך, עורך דין שבקי בתחום הביטוח הסיעודי יוכל לבדוק את הנימוקים הללו ולתת למבוטח חוות דעת האם המדובר בנימוקים נכונים ומבוססים היטב, או שמא המדובר בנימוקים שאינם מבוססים דיים או אף בלתי חוקיים ועל כן יש מקום לערער בפני חברת הביטוח על החלטתה ו/או לנקוט בהליכים כנגדה.

עורך דין שמומחה בביטוח סיעודי גם יוכל להגדיל באופן משמעותי את סיכויי קבלת התביעה וזאת במסגרת מו"מ שינוהל על ידו עם חברת הביטוח מחוץ לכתלי בית המשפט, או במסגרת הגשת תביעה כנגד חברת הביטוח בבית המשפט, למקרה שהמו"מ לא צלח.

למותר לציין כי ללא ייצוג על ידי עורך דין שבקי בביטוח הסיעודי, קיים חוסר איזון מובהק בין המבוטח לבין עורכי הדין של חברת הביטוח, שלהבדיל ממנו, בקיאים היטב בדיני הביטוח ועל כן נהנים מיתרון מובנה ומובהק עליו.

בהקשר זה גם חשוב להיות מודעים לעובדה לפיה עם ייצוגו של המבוטח באמצעות עורך דין מטעמו, עורכי הדין של חברות הביטוח מנועים על פי החוק מלפנות אליו ישירות, כך שעליהם לתקשר עמו אך ורק באמצעות עורך הדין שמייצג אותו.

אם יש לך בעיה עם הביטוח הסיעודי וברצונך לקבל תשובות לגבי הסוגיה שמטרידה אותך, אנחנו מזמינים אותך לפנות לעוה"ד תומר לינר שהנו מומחה בתביעות ביטוח סיעודי, לשיחת ייעוץ משפטי ללא התחייבות - פנה/י כאן.

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
מומחה לביטוח סיעודי
עו"ד עופר סולר
עורך דין עופר סולר הנו מומחה בתחום הביטוח הסיעודי, שמייצג תובעים ובני משפחותיהם בתביעות משפטיות מול קופות החולים הציבוריות וכן מול חברות הביטוח הפרטיות בישראל, במטרה לגרום למבטחת לשלם את הכיסוי המגיע למבוטח.