סגירה
חזרה
סגירה
פורום ביטוח סיעודי
072-372-5500
פורום ביטוח סיעודי
נושא/מחבר
תאריך ושעה
RE: אב שהפך לסיעודי
22/09/2019 00:49
תאריך: 22.09.2019 00:49
טלי שלום,
את יכולה להגיש בקשה למינוי אפוטרופוס על גוף ו/או רכוש בעצמך. את טופס הבקשה וההנחיות, ניתן להוריד באתר של הרשות השופטת. יחד עם זאת, כיוון שקיימת בת נוספת מנישואים קודמים, אני ממליץ להתייעץ עם עורך דין המתמחה בכך. לאחר שתמוני לאפוטרופוסית על אביך, תוכלי להגיש את התביעה לקבלת תגמולי ביטוח סיעודי בעצמך, או באמצעות עורך המתמחה בתביעות ביטוח סיעודי.
אב שהפך לסיעודי
(טלי)
15/09/2019 10:36
מחבר: טלי
תאריך: 15.09.2019 10:36
בוקר טוב

אבי , אלמן , נפל לפני מספר חודשים וכעת הוא סיעודי. כמו כן מבחינה קוגנטיבית יש ירידה משמעותית.

יש לו בת נוספת מנישואים קודמים (אחות למחצה) שלא לוקחת כל חלק בטיפול (לא בעניינים שיש לסדר מול גופים חיצוניים ולא באה לבקר).

יש אח בתמונה שבא לבקר ומטפל בדברים כאשר אני מבקשת אבל גם אז הרבה דברים נופלים עלי (הבת שלו) ואני בעצם היחידה שפועלת באופן אקטיבי לטובתו של אבי. יש צורך לעשות צו אפוטרופוס כי כעת אין לנו (לי ולאחיו) שליטה בכולם והכל נעשה דרך מעבר במסלולים בירוקרטים לא קלים.

השאלה היא כזו האם יש צורך בעורך דין כדי להגיש את הטפסים לבית המשפט?

האם אחותי צריכה להצהיר שהיא לא רוצה להיות אפוטרופוס או שעליה גם להופיע בפני בית המשפט?

האם ניתן לעשות זאת לבד או שעלי לקחת עורך דין שיטפל בכל הנושאים האלה?

מי יכול לטפל בכל הנושא של הביטוח הסיעודי שיש לו? מבדיקה שלי יש לו 2 פוליסות ביטוח סיעודי מקבילות.

אודה להסבר שלכם - איך מטפלים בכל מה שצריך במצב כזה...

תודה.