Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/siudi/domains/siudi.co.il/public_html/src/models/PayCallModel.php on line 90
שאלה בנושא RE: ביטוח לילד עם תסמונת דאון - פורום הביטוח הסיעודי הגדול בישראל
סגירה
חזרה
סגירה
פורום ביטוח סיעודי
072-372-5500
פורום ביטוח סיעודי
נושא/מחבר
תאריך ושעה
RE: ביטוח לילד עם תסמונת דאון
22/03/2020 19:20
תאריך: 22.03.2020 19:20
מרי שלום,
פוליסות לביטוח סיעודי, בדרך כלל, מחריגות מקרה ביטוח הנגרם ממום מולד, כגון תסמונת גנטית, כדוגמת תסמונת דאון, ולכן הסיכוי כי ילד הסובל מתסמונת דאון יתקבל לביטוח, הוא קטן מאוד. מסיבה זו, הסיכוי כי תביעתו של ילד הנזקק לעזרה בתפקודי היום - יום, בגין מום מולד ו/או תסמונת גנטית, נמוך מאוד. למרות זאת, קיימות פוליסות ביטוח וותיקות אשר אינן כוללות חריג המתייחס למקרי ביטוח הנובעים ממום מולד, באופן ספציפי. משכך קיימים מקרים בהם ניתן לתקוף את דחיית התביעה באמצעות טיעונים הנוגעים לפרשנות תנאי הפוליסה, מידע שהועבר למבוטח בעת שצורף לביטוח וכו'.
ביטוח לילד עם תסמונת דאון
(מרי)
11/12/2019 13:56
מחבר: מרי
תאריך: 11.12.2019 13:56
שלום למומחים שבאתר

מקווה שתוכלו לתת תשובה ולהפנות אותי לכתובת הנכונה במידת האפשר. רציתי לשאול אם יש אבחנה מלידה של תסמונת דאון, מה הסיכוי שהילד יתקבל לביטוח? יש בכלל סיכוי? ותביעת הביטוח לא מוחרגת בגין מצב רפואי קודם? מי יכול לעשות לי סדר? הרפורמה שנכנסה לתוקף לא מזמן טרפה קלפים ואין לי מושג מה קורה עכשיו בעניין. איפה אפשר לעשות ביטוח סיעודי לילד עם תסמונת דאון? יש חוקים בנושא?